• Sale!

BRENDA Okulary damskie przeciwsłoneczne

29,99 zł
24,99 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto

Model Brenda

Kolor
Ilość

Dodatkowe informacje

 

 

 

 

Kwadratowe okulary cieszą się ogromną popularnością wśród posiadaczek tzw. baby face. Idealnie odciągają one uwagę od zbyt okrągłych rysów, dodając im pewnej surowości oraz dojrzałości. BRENDA to wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne, które swoimi kwadratowymi oprawkami wydobędą pazur z każdej, nawet najdelikatniejszej twarzy.

Nowoczesna odsłona klasyki — czyli okulary przeciwsłoneczne Brenda

Brenda to okulary przeciwsłoneczne zamknięte w grubych, plastikowych oprawkach. Model ten oferujemy w dwóch wariantach kolorystycznych — czarnym i brązowym. Kwadratową bryłę tego modelu postanowiliśmy przełamać delikatnymi załamaniami, zaakcentowanymi metalowymi wstawkami. Okulary przeciwsłoneczne Brenda posiadają także kontrastujące, srebrne oprawki, co dodaje całości wyjątkowego charakteru.

Brenda to okulary przeciwsłoneczne wyposażone w szkła o filtrze UV400. Dzięki temu spełniają one Europejską Dyrektywę EU 2016/425. Filtr UV400 chroni siatkówkę oka przed wchłanianiem zbyt dużych ilości promieni słonecznych. Okulary przeciwsłoneczne BRENDA gwarantują więc pełne bezpieczeństwo podczas wylegiwania się na plaży. Tak jak wszystkie inne modele dostępne w sklepie internetowym LuxBryle, również do tego w gratisie dołączamy eleganckie etui. Dzięki niemu Twoje okulary przeciwsłoneczne BRENDA nie porysują się podczas przechowywania w torebce lub plecaku.

Model Brenda

Okulary przeciwsłoneczne damskie występują w dwóch kolorach:

- czarne

- brązowe

Cechy produktu:

Wykonane z plastiku

Zausznik metalowy

Wymiary

Szerokość oprawek 145 mm

Wysokość oprawek 60 mm

Szerokość szkła 60 mm

Długość zauszników 145 mm 

Do okularów Brenda eleganckie etui GRATIS!!!

Okulary posiadają filtry przeciwsłoneczne UV400.

Produkt opowiada Europejskiej Dyrektywie EU 2016/425

Zapraszamy do obejrzenia Naszej całej kolekcji okularów!!!

2020-01-27