Etui na okulary

Etui na okulary

Nie ma co ukrywać — zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i ich korekcyjne są stosunkowo delikatne, choćby wykonano je z bardzo solidnego materiału. Czy można w takim razie położyć je byle gdzie? Oczywiście, że nie, przecież w razie przypadkowego uderzenia albo strącenia z powierzchni mogłyby się połamać lub stłuc! Jakie jest więc na to rozwiązanie? Etui na okulary damskie lub męskie, w które zaopatrzycie się właśnie u nas!

Etui na okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne — jakie wybrać?

Czy etui okularowe musi być tylko i wyłącznie pospolicie wyglądającym plastikowym pudełkiem? Absolutnie nie! W naszym sklepie znajdziecie osłony dla Waszych szkieł w różnych rodzajach — zarówno pod względem dostępnej kolorystyki, jak i sposobu wykonania. Co możecie wybrać? Welurowy pokrowiec na okulary, etui na okulary sportowe, ale też warianty typowo „na co dzień”, czyli do modeli korekcyjnych.

Zależy Wam na tym, by opakowanie na okulary zajmowało mało miejsca w torebce lub dało się je włożyć do kieszeni spodni bądź kurtki? A może szukacie czegoś, co zaskoczy swoją elegancją? W pierwszym przypadku idealnym pomysłem będzie rozkładany pokrowiec do okularów. Co go wyróżnia? Zadowalająca sztywność, zapewniająca odpowiednią ochronę, a po złożeniu płaska konstrukcja. Jeśli chodzi o coś bardziej wyszukanego, to wybierzcie futerał do okularów. Twarde, sztywne, ozdobione profilowanymi wcięciami oraz pokryte delikatnym, welurowym materiałem. Jaka kolorystyka jest do wyboru, jeśli chodzi o to etui na okulary? Czarne, brązowe, kawowe, niebieskie, pudrowe i wiele, wiele więcej!

     

Co ochroni Twoje okulary? Etui z naszego sklepu!

Każda osoba, która na co dzień musi nosić na nosie okulary albo zakładać je podczas korzystania z komputera bądź czytania powinna zaopatrzyć się w odpowiednie etui. Gdzie znajdziecie opcje od wyboru do koloru? Właśnie u nas! Jesteśmy przekonani, że w momencie, gdy w grę wchodzi etui na okulary, cena proponowana w Luxbryle nie ma sobie równych! Macie może jakieś pytania albo wątpliwości? W takim przypadku nie wahajcie się ani chwilę i skontaktujcie się z nami!

Aktywne filtry