Okulary Do Komputera BLUE CONTROL

Okulary Do Komputera BLUE CONTROL

Okulary Do Komputera

Mogłoby się wydawać, że praca przed komputerem jest przyjemna i bezpieczna. Chociaż podczas siedzenia nie nadwyrężamy rąk i nóg, męczy się inny niezwykle ważny organ, jakim są oczy. Aby uchronić je przed przesuszaniem się, pieczeniem i promieniującym bólem, należy raz na jakiś czas robić sobie krótką przerwę od pracy. Ciężko jednak zadbać o chwilę oddechu przy natłoku obowiązków oraz nieustającym stresie. Okulary zerówki do pracy przy komputerze z pewnością pomogą w odciążeniu oczu - znajdź swój idealny model w sklepie internetowym LuxBryle!

    

Dlaczego warto sięgnąć po zerówki do komputera?

     

Światło niebieskie jest emitowane przede wszystkim przez Słońce. W niewielkich ilościach jest dla nas nieszkodliwe - wręcz przeciwnie, bez niego nie bylibyśmy w stanie odróżniać od siebie poszczególnych barw. Światło niebieskie odpowiada również za regulowanie zegara biologicznego i sprawia, że organizm zmniejsza produkcję melatoniny w ciągu dnia. Pobudza nas to działania i zapobiega spadkom energii. Światło niebieskie jest też jednak emitowane przez ekrany monitorów, telewizorów, smartfonów oraz tabletów. Jego nadmiar może prowadzić do dyskomfortu oczu, a także przesadnego pobudzenia mózgu. Jeżeli często masz problemy z zaśnięciem lub wyciszeniem się po pracy, sięgnij po okulary do komputera Blue Control.

   

Blue Control to powłoka antyrefleksyjna, którą nakłada się na powierzchnię szkieł. Okulary do komputera wyposażone w tę warstwę filtrują niebieskie światło, dzięki czemu siatkówka chłonie go znacznie mniej. Tego typu modele można nosić nawet wtedy, gdy nie zdiagnozowano u nas żadnej wady wzroku. Okulary do komputera Blue Control to klasyczne zerówki, nieposiadające żadnych właściwości korekcyjnych. Ich noszenie nie wywołuje żadnego bólu głowy ani uczucia przemęczenia oczu. Osoby, które sięgają po zerówki z antyrefleksem do pracy z komputerem często zauważają u siebie poprawę samopoczucia, a przede wszystkim mniejsze napięcie psychiczne po zakończonej pracy.

Okulary Do Komputera

    

Stylowe okulary do komputera w sklepie LuxBryle

    

Sklep internetowy LuxBryle oferuje okulary z filtrem do komputera, które zachwycają nie tylko swoją niską ceną, ale też modnymi fasonami. Dostępne u nas modele powstają z myślą o aktualnych trendach. Znajdziesz u nas okulary zerówki do komputera o oprawkach typu awiator, cat eye, kwadraty i wiele, wiele innych. Zastanawiasz się, które z nich będą pasować do rysów Twojej twarzy? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnych okularów zerówek do komputera, dzięki którym będziesz wyglądać niezwykle stylowo podczas pracy. 

Okulary Do Komputera

 Okulary do komputera, zwane również okularami komputerowymi lub okularami anty-światłomodulującymi (ang. blue light blocking glasses), są projektowane specjalnie dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera, smartfona czy tabletu. 

Aktywne filtry