JACQUELINE Okulary damskie przeciwsłoneczne, stylowe okulary, modne okulary, kocie oczy

49,99 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Dodatkowe informacje

 

 

 

 

Model Jacqueline

Okulary przeciwsłoneczne damskie typu kocie oczy to niecichnący od lat krzyk mody. Wiele Pań pokochało ten fason za jego uniwersalność — pasuje on do niemal każdego typu urody. O wyjątkowości tego modelu wiedziała już sama Marylin Monroe, która wylansowała je w latach 50. Model Jacqueline to nasza futurystyczna wariacja na temat okularów przeciwsłonecznych damskich kocie oko, która bazuje na geometrycznych kształtach.

Jacqueline — okulary, które pasują każdej kobiecie

Okulary przeciwsłoneczne damskie kocie oczy Jaqueline posiadają grube oprawki wykonane z wysokiej jakości plastiku. Materiał ten jest odporny na wycieranie, a także uszkodzenia mechaniczne. Plastik świetnie radzi sobie również z wysoką temperaturą — nie nagrzewa się on tak łatwo, jak metal. Odpowiednio wyprofilowane zauszniki sprawiają, że okulary przeciwsłoneczne damskie kocie oczy Jaqueline nie wywołują dyskomfortu podczas noszenia.

Model Jaqueline optycznie wyszczupla twarz i łagodzi ostre kąty. Mogą po niego sięgnąć wszystkie Panie, którym zależy na podkreśleniu swojej kobiecości i delikatności. W okularach przeciwsłonecznych damskich kocie oczy Jaqueline zastosowano szkła z filtrem UV400. Gwarantują one pełne bezpieczeństwo podczas rozkoszowania się słońcem na plaży.

Do każdej pary okularów przeciwsłonecznych damskich kocie oczy Jaqueline dołączamy etui w kolorze wybranym przez Klienta. Model ten odpowiada Europejskiej Dyrektywie EU 2016/425.

Okulary przeciwsłoneczne damskie, stylowe okulary, modne okulary, kocie oczy występują w kolorze:

- czarnym

- beżowym

- pomarańczowym

Cechy produktu:

Wykonane z plastiku

Wymiary

Szerokość oprawek 140 mm

Wysokość oprawek 50 mm

Szerokość szkła 55 mm

Długość zauszników 145 mm 

Do okularów Jacqueline eleganckie etui GRATIS!!!

Okulary posiadają filtry przeciwsłoneczne UV400.

Produkt opowiada Europejskiej Dyrektywie EU 2016/425

Zapraszamy do obejrzenia Naszej całej kolekcji okularów!!!

2022-12-08