PATRICIA Okulary damskie zerówki, metalowe, kocie oczy

59,99 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Dodatkowe informacje

 

 

 

 

Model Patricia

Okulary zerówki pozwalają wydobyć piękno, które tkwi w rysach naszych twarzy. Zwłaszcza fason kocie oczy wyróżnia się niezwykłą uniwersalnością — pasuje on do niemal każdych rysów. Szukasz eleganckiego, a przy tym funkcjonalnego uzupełnienia biurowego outfitu? Okulary zerówki kocie oczy Patricia będą świetnym wyborem.

Patricia — połączenie elegancji i kobiecości

Patricia to okulary kocie oczy typu zerówki, które zostały zamknięte w metalowych oprawkach. Ich bryłę przełamaliśmy lekkim zygzakiem na poziomie skroni. Dzięki niemu okulary zerówki kocie oczy Patricia wyróżniają się na tle innych modeli. Zauszniki posiadają amortyzator, który zabezpiecza je przed wyłamaniem na skutek zbytniego wygięcia. Dzięki tego typu zabezpieczeniu, model ten pozostaje tak samo niezawodny przez lata użytkowania. Fason kociego oka przyciąga uwagę i skupia ją na górnej partii twarzy. Po model Patricia mogą sięgnąć więc posiadaczki małych oczu lub szerokiej szczęki.

Okulary kocie oczy zerówki Patricia zostały wyposażone w szkła typu Blue Control. Ograniczają one emisję szkodliwego światła niebieskiego, które jest emitowane przez ekrany urządzeń elektronicznych. Kocie okulary zerówki Patricia to świetny wybór dla Pań pracujących na co dzień przed komputerem. Ich noszenie pozwoli na zredukowanie suchości gałek ocznych oraz uczucia zmęczenia po wielogodzinnym patrzeniu w ekran.

Do okularów kocie oczy zerówek Patricia dołączamy elegenckie, welurowe etui w kolorze wybranym przez klienta. Umożliwia ono bezpieczne i komfortowe przenoszenie akcesorium bez ryzyka zarysowania szkieł.

Okulary damskie zerówki, kocie oczy ze szkłami Blue Control.

Ramka okularów wykonana z metalu, kolor : czarny ze złotym.

Noski silikonowe.  Oprawka okularowa posiada zausznik z fleksem(amortyzatorem),który chroni zausznik przed wyłamaniem na skutek zbytniego wygięcia.

Do okularów Patricia eleganckie etui GRATIS!!!

Okulary posiadają filtry przeciwsłoneczne UV400.

Produkt odpowiada Europejskiej Dyrektywie EU 2016/425

Zapraszamy do obejrzenia Naszej całej kolekcji okularów!!!

Wymiary

Szerokość oprawek 130 mm

Wysokość oprawek 47 mm

Szerokość szkła 54 mm

Długość zausznika 140 mm

2020-11-12