Roger okulary męskie przeciwsłoneczne sportowe Polaryzacja

39,99 zł
Brutto

Model Roger

Kolor
Ilość

Dodatkowe informacje

 

 

 

 

Szukacie stylowych okularów przeciwsłonecznych do ochrony przed promieniowaniem UV? Chcecie nie tylko zapewnić sobie komfort na co dzień, ale również świetnie prezentować się podczas wyjść na miasto? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmiała TAK, mamy dla Was doskonały produkt - okulary przeciwsłoneczne sportowe męskie Roger!

Każdy mężczyzna na świecie ma swój własny styl. Aby odpowiednio go wyeksponować wystarczy wyposażyć swoją garderobę w kilka nowości - jedną z nich mogą być właśnie okulary polaryzacyjne Roger. Modny i nowoczesny model nie tylko podkreśla atrakcyjność, ale również zapewnia komfort widzenia kolorów. Dzięki temu każdy mężczyzna może cieszyć się stylowymi okularami poprawiającym kontrast widzianego obrazu. Polaryzacja gwarantuje odpowiednią redukcję odblasków, a kolor i konstrukcja wpadają w najnowsze trendy.

Model Roger

Okulary przeciwsłoneczne męskie sportowe z polaryzacją występują w trzech kolorach:

- czarne

- niebieskie

- pomarańczowe

Cechy produktu:

POLARYZACJA

Wykonane z plastiku

Lekkie

Wymiary

Szerokość oprawek 145 mm

Wysokość oprawek 48 mm

Szerokość szkła 60 mm

Długość zauszników 145 mm 

Do wszystkich okularów z polaryzacją Roger dodajemy gratis sportowe etui, odpowiednio chroniące akcesorium przed rysowaniem się w torbie, plecaku czy też kieszeni. Oferujemy Państwu wysokojakościowe etui, które przetrwa lata codziennego użytkowania. Okulary posiadają filtry przeciwsłoneczne UV400 i odpowiadają Europejskiej Dyrektywie EU 2016/425.

2020-01-11